Назад до Началната страница

Кариери

Поставете началото на Вашата успешна кариера с Мистрал

Мистрал е дистрибуторска компания с богата история и професионален дългогодишен опит в областта на търговията.
В продължение на над 25 години сме ексклузивни представители на международно признати производители и утвърдени брандове.
През годините, в които оперираме на пазара се стремим непрекъснато да печелим доверието на нашите клиенти и продължаваме да правим всичко по силите си, за да съхраним това доверие и изцяло да отговорим на техните нарастващи потребности!

Свободни позиции

Търговски представител - североизточна България, Варна

Град: Варна

Създаден преди 29 години, днес „Мистрал“ е национален дистрибутор на пакетирани хранителни стоки и една от водещите организации в бързообoротния сектор.
Ние сме ЕКСКЛУЗИВЕН представител на международни производители и марки с доказано качество и репутация. Повече от четвърт век името ни е символ на коректни и професионални отношения.
„Мистрал“ има офиси и складове в най -големите български градове - София, Варна, Пловдив, Бургас и Благоевград. Целогодишно достигаме близо 7 000 търговски обекта в страната и повече от 1200 сезонни.
Нашите стълбове на успеха са: стабилно партньорство, индивидуално отношение и безкомпромисно качество.
Във връзка с разширяването на дейността ни, търсим да назначим ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ в офис Варна.

Отговорности:

• Изгражда, поддържа и развива трайни бизнес отношения;
• Идентифицира и преговаря с потенциални нови клиенти;
• Отговаря за изпълнението на поставените цели;
• Предлага комплексни решения спрямо индивидуалните нужди на клиентите;
• Извършва мърчандайзинг в обслужваните от него обекти;
• Следи пазарните тенденции.

Изисквания:

• Опит в сферата на търговията;
• Стаж на подобна позиция във FMCG сектора e предимство, но не е задължително условие за кандидатстване;
• Добра компютърна грамотност на оперативно ниво;
• Шофьорска книжка и готовност за активно шофиране;
• Добри комуникативни способности;
• Високо ниво на отговорност и дисциплина;
• Креативност и проактивност;
• Желание за работа в динамична среда и постигане на високи резултати;
• Прецизност и ориентация към качество на извършената работа;
• Комуникативност, лоялност и изпълнителност.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Отлични условия на труд в компания с изградени традиции и авторитет;
• Позитивна работна атмосфера;
• Възможност за дългосрочно развитие;
• Допълнително здравно осигуряване и други социални придобивки.

Всички кандидатури ще бъдат третирани като поверителни, съгласно ЗЗЛД и на основание чл. 6, ал. 1 буква б), предложение второ от Общия регламент (ЕС) 2016/679 за защита на личните данни 2016/679.

Предоставянето нa личните данни е доброволно, като е необходимо условие за участие в подбора.

Кандидатстване

Складов служител , Варна

Град: Варна

СКЛАДОВ СЛУЖИТЕЛ
Във връзка с разширяването на дейността ни, търсим да назначим СКЛАДОВ СЛУЖИТЕЛ за гр. ВАРНА

ОТГОВОРНОСТИ:
• Осъществява физически и документален контрол при приемане на стоки в склада;
• Съхранява надлежно документите, придружаващи доставените стоки;
• Комплектова, съхранява и архивира документите, в съответствие с изискванията на действащото законодателство и вътрешно-фирмените процедури;
• Изготвя заявки, като следи стриктно за съответствието в документа;
• Извършва периодична инвентаризация на стоките в склада;

ИЗИСКВАНИЯ:
• Опит в областта на складовата дейност е предимство;
• Умение за работа в екип;
• Комуникативност, лоялност и изпълнителност;
• Висока степен на организираност и дисциплина.
• Шофьорска книжка кат.В;

Ако ти смяташ, че искаш да се развиваш и доказваш в сферата на търговията и имаш високи цели и си отговорен и дисциплиниран, можеш да кандидатстваш за работа в нашата компания.

Твоята кариера в Mistral

Кариера в България

Професионално развитие

Мотивиращо възнаграждение

background image 6622

Какъв човек си търсим?

ПРЕДИМСТВАТА ЗА ВАС

Имаш въпроси?

loading...